Reklama

Reklama w przewodniku Ciao Sardynia!

Przewodnik Ciao Sardynia! to coś więcej niż suche fakty. Dzielimy się tu naszymi autentyczymi doświadczeniami. Opisujemy miejsca, w których byłyśmy, a także noclegi, restauracje i ludzi, którzy dla sardyńskiej kultury, historii czy promocji wyspy są naszym zdaniem ważni. Nie zapominamy o tak istotnych sprawach jak tutejsza kuchnia i język.

Wyjątkowość tego projektu polega na tym, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. To model przewodnika ze szczegółowo opracowanymi, gotowymi propozycjami tras podróży, zarówno typowo wakacyjnych, jak i alternatywnych – zarówno dla miłośników powolnego zwiedzania, jak i osób aktywnych, poszukujących adrenaliny czy też podróżujących z dziećmi lub z czworonożnym pupilem u boku.

Masz biuro podróży? Jesteś odpowiedzialny na promocję jakiegoś kawałka sardyńskiej ziemi? A może jesteś właścicielem miejsca noclegowego, restauracji czy baru?

Zainteresowany współpracą?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, skontaktuj się wypełniając poniższy formularz kontaktowy. Reklama w przewodniku Ciao Sardynia! jest znakomitą okazją do wypromowania Twojej marki.

A jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nas, kliknij TU.